Anarcho-Copy.ORG


Galeri Siteler Kütüphane Duyurular FAQ EDU STATUS Dizin

“Bu site de büyük sistemi hackliyor aslında. Hiç de karmaşık bir döngü içermiyor, gayet basit, anlaşılır bir ilkesi var. Kopyalanabilir, çoğaltılabilir ama isimsiz değil: Anarşizm!”

tor resmi anarcopym4ckplfg3uljfj37y27ko3vrnrp43msyu5k5rp3h46wtf7yd.onion ANARCHO-COPY HIDDEN SERVICE

Tor yönlendirmesi için tor adlı subdomani kullanabilirsin. Örnek:
tor.anarcho-copy.org/copy/tanri-ve-devlet ==> anarcopy...onion/copy/tanri-ve-devlet


STATUS

Sunucuda barınan alan adları:Anarcho-Copy nedir?

Bilginin mülkiyetini redden; aynı zamanda onun evrensel bir deneyim olduğunu düşünen, bu sebeple imkanları yettiği ölçüde bilgiye erişimde olan engelleri hepimiz için aşan, bununla birlikte ağın(www) devrimci bir şekilde dönüşümünden(merkezsizleştirme) bahsederek kendini internet ortamında var eden, radikal, anarşist bir korsan kolektifidir.iletişim:

anarchocopy[at]protonmail[nokta]com


sendeki var olan pdfnin eklenmesini istiyorsan mail adresine at, biz siteye koyalm. dosya gönderme sistemi yok

Bu pdfler “telif hakkı karşıtı” ilkelerle yayımlanmaktadır. anarcho-copy'in yazılı veya sözlü onayı olmadan, bu PDF'lerin parça parça veya bütün halinde herhangi bir şekilde çoğaltımı minnetle karşılanacaktır.Ağ denilen şey bireyler arasında bilgi aktarımın otonom bir şekilde aktarılması için var. En azından ağın kendisi için öyle. Gel gelelim network'da bilgiye erişimde kısıtlamalar anlamında otoritelerin yani yönetenlerin hakimiyeti var. İstediğin bilgiyi her bireye kısıtlamalar yapmadan yayabilirsin; internetin amacı "buydu". Doğru ve özgür şeyler yaymanız sizin etiğinize kalmış, aksi takdirde doğası gereği "ağ" sizi affetmeyecektir. Kısıtlamalara dönecek olursak; biz bir ağ olduğumuza göre internet üzerindeki hiçbir otoriteyi affetmeyeceğiz. Bilgiye yapılmış her kısıtlama ki bu devlet tarafından doğrudan veya şirketler tarafından parasal değer biçililerek dolaylı yoldan yapılmış olmuş olsun internet ortamındaki mülkiyet haline gelmiş veya kısıtlanmış her şeyi özgürleştireceğiz, bunun mücadelesini verip yayacağız. Bilgi tutsak bırakılamaz! Bilgi kimsenin mülkiyeti haline gelemez! Bilginin otoritesini, sahipliğini reddet!
Copy(A) - 2018, 2019, 2020, 2021 Hiçbir hakkı saklı değildir..


Mülkiyet Hırsızlıktır. anti-copyright

8 Kasım 2020 tarihinden bu yana toplam pdf download count defa PDF dosyası isteği gerçekleştirildi.


bu sayfa anarho-copy html generator tarafından oluşturulmuştur. son değişiklik 03/05/2021 01:45:22